VHDBLT 2001

 

Tür: Korku, Fantastik, Aksiyon, Dram, Romantizm, Vampir, Bilim Kurgu, Korku

Yıl: 2000

Çeviri: Tulkas

Alt Yazı Kontrol ve Düzen: Gölge

Konu: Vampirlerin ve iblislerin yer yüzünde gezdiği, karanlık bir dünyada vampir bir babanın ve ölümlü bir annenin oğlu olan bir vampir, D kanını taşıdığı her iki ırkın korkusunu kazanmış bir vampir avcısıdır. Vampirlerin sahip olduğu zafiyetlere yalnızca belirli bir oranda sahip olan D, insanlar arasında yaşamaya çalışsa da toplumlarına kabul edilmemektedir.

Yer yüzünde kalan son vampirlerden Meier Link, Charlotte Elbourne’u kaçırır. Charlotte’un babası D’yi kızını geri getirmesi için kiralar ve eğer vampire dönüşmüşse insancıl bir şekilde öldürmesini ister. Charlotte’un abisi de kardeşini geri getirmeleri için Marcus Kardeşleri kiralamıştır. D ve Marcus Kardeşler Link’e ulaşmak için hem birbirleri ile hem de zamana karşı yarışacaktır.

Vampire Hunter D: Bloodlust, Hideyuki Kikuchi’nin “Demon Deathchase” isimli üçüncü Vampire Hunter D romanından uyarlanmıştır. (Türkanime Tv’den Alıntıdır)

Filme Ulaşmak İçin: Tık

 

Serinin encode işlemi konusunda can çekişirken ve artık pes etmek üzereyken yardımımıza koşan Tempest FanSub’dan KuroNeko-san’a buradan çok çok teşekkür ederiz.